התקשרו עכשיו:
077-345-4-789

כאן צומחים עסקים

יצירת סרטוני וידאו לקידום העסק בעזרת בינה מלאכותית.

לא פעם אנחנו חושבים על מה לפרסם, איך לעשות סרטונים, כמה זמן זה לוקח לפרסם אותם ברשתות חברתיות ולכן רוס בעלי העסקים הקטנים לא מקדמים את עצם בעזרת תוכן. ועכשיו עם המהפכה, כן אין מילה אחרת, של AI בינה מלאכותית וכלים כמו CHATGPT ואחרים הדבר נהיה פשוט יותר.

במאמר זה נדגים לכם איך בעזרת רק 3 כלים הללו תוכלו ליצור סרטוני מדיה חברתי מדהימים בקלות ובפשטות.syllaby.ioהאתר הראשון הוא syllaby.io  - זה אתר מדהים שיעזור לכם למצוא את השאלות שהלקוחות מחפשים ותוכלו ליצור סקריפטים עבור סרטוני וידאו בנושאים אלו.


SYLLABY.IO


לדוגמא אתם עסק של מתווך נדל"ן בתל אביב, אתם תוכלו לחפש את השאלות שאנשים מחפשים שקשורות לדירות ובתים בתל אבי, וכל מה שאתה צריך לעשות הוא ללחוץ על "קבל רעיונות" והמערכת תראה לכם את הרשימה של מונחי חיפוש שאנשים אמיתיים מחפשים עכשיו בגוגל, אז כל מה שנשאר לכם לעשות כאן זה לבחור את מה שאתם חושבים ש שהכי טוב עבורכם, לדוגמא ביטוי כמו "האם זה זמן טוב לקנות בית בתל אביב".

המערכת תיצור לנו תסריט לסרטון לפי הבחירה שלנו באורך שנרצה, 30 שניות או 60 שניות, אם אנו רוצים ליצור סרטון לטיק טוק או ל YouTube קצר, סרטונים של 2 דקות או 5 דקות, אם תרצו ליצור סרטון YouTube ארוך יותר.

והינה יש לנו סקריפט של סרטון וידאו.


synthesia.io


synthesia.io הוא האתר שמאפשר לנו ליצור סרטוני וידיאו מהטקסט תוך מס' דקות בעזרת שימוש בתכנולוגיית AI. עכשיו נעתיק את הסקריפט שזה עתה יצרנו מתוך syllaby ונעביר אותו ל synthesia, סינתסיה לוקחת את כל הטקסט מוסיפה אוואטר, אפשר להשתמש בדמות מהדמויות הקיימות עם הקריינות בשפות רבות, אפשר גם להעלות תמונה שלך וקובץ קול משלך.


SYNTHESIA


אנו נבחר סרטון עם הדמות מהתבניות הקיימות, ונדביק את הטקסט. דרך אגב פיצ'ר נחמד כאן הוא יכולת לייבא מצגת של PowerPoint והמערכת תומר סצנה אחר סצנה לרקע של סרטון.


CREATE VIDEO WITH AI


לאחר הבחירה ומילוי השדות המערכת תייצר את הסרטון והקישור אליו יישלח לכם למייל.

repurpose.ioעכשיו הגיע הזמן לפרסם את הסרטון שיצרנו.
האתר repurpose.io מאפשר לנו לפרסם במקוום אחד לשתף אוטומטית לכל פלטפורמות המדיה החברתית האחרות, מה שחוסך לנו  שעות של עבודה,  האם זה לא מטורף?


שיתוף סרטוני וידיאולאחר ההרשמה לחצו על כרטיסיית החיבורים וכאן תוכלו להוסיף את החיבורים לכל המדיה החברתית שלכם, תוכלו להתחבר לחשבון היוטיוב שלכם,  לפייסבוק, LinkedIn, Twitter, Pinterest Instagram, tick tock ואפילו להתחבר לאתר וורדפרס.


בחירת שיתוף

בחירת רשתות חברתיות


ובכן, כמה דקות עבודה ויש לכם סרטון וידיאו בנושא שמעניין את הלקוחות שלכם וברמה גבוהה במיוחד וללא השקעת משאבים רבים.


בהצלחה!


יש לכם שאלות או בקשות מוזמנים ליצור איתנו קשר או להתקשר 077-3454789.adWorld עולם פרסום באינטרנט